کات کن

گروه طراحی و اجرای نمای فلزی

شماره تماس
۰۹۱۲۸۴۰۳۳۵۴
ساعت کاری
۸ الی ۱۸

درباره ما

تاریخچه فعالیت

گروه طراحی و اجرای نمای فلزی کات کن در سال ۱۳۹۹ با هدف ایجاد انقلابی در صنعت نمای فلزی از طریق طراحی های نوآورانه و فناوری های روز تاسیس شد. هدف اصلی این شرکت،ایجاد کسب و کارو متحول کردن صنعت نمای فلزی با معرفی طرح‌های پیشگامانه و فناوری‌های پیشرفته و کارآمد برای پروژه های معماری است.


ما در گروه  طراحی و اجرای نمای فلزی کات کن، از طراحی تا نصب، خدمات جامعی را ارائه می دهیم که متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر پروژه باشد.

 مجموعه ما طیف متنوعی از صنایع از جمله بخش های تجاری، مسکونی، و سازمانی را در بر می گیرد.دستاورد ها

گروه طراحی و اجرای نمای فلزی کات کن مفتخر به ساخت نمای فلزی ، سازه های مختلف و ادغام عناصر مدرن، با همکاری بزرگترین معماران و متخصصان کلان شهر های تهران، اصفهان و سایر نقاط کشور است. اما ارزشمندترین دستاورد ما اعتمادی است که از مشتریان خود در نقاط مختلف کشور به دست آورده ایم. رویاهای آنها ما را به سمت فراتر از انتظارات بارها و بارها سوق داده است. هر پروژه تکمیل شده به عنوان شاهدی بر تعهد ما برای تبدیل آرزوها به واقعیت می باشد و اثری پاک نشدنی در محیط ساخته شده بر جای می گذارد.

کات کن به توانایی خود برای انطباق با سبک های مختلف معماری افتخار می کند.

سجاد رضایی
بنیانگذار

من معتقدم که فلز فقط یک ماده نیست، یک بوم نقاشی است که از طریق آن تأثیرات ماندگاری ایجاد می کنیم و رویاهای معماری را به واقعیت تبدیل می‌کنیم. اشتیاق تیم ما برای از بین بردن مرز ها هیچ محدودیتی نمی شناسد.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید :

برای مشاهده نمونه کار ها، خدمات و  محصولات ما، از اینستاگرام مجموعه ما بازدید فرمایید.