کات کن

گروه طراحی و اجرای نمای فلزی

شماره تماس
۰۹۱۲۸۴۰۳۳۵۴
ساعت کاری
۸ الی ۱۸

نمونه کار نمای فلزی: پروژه لزون

۲۱ آذر ۱۴۰۲ 670 بازدید

کارفرما

مهندس یاری

تاریخ اجرا

آذر ماه ۱۴۰۲

گروه طراحی و اجرا نمای فلزی کات کن، در اولین قدم با جلساتی، نسبت به درخواست کامل کارفرمای پروژه لزون از جهات فنی، بصری و… جمع بندی داشته و برای برآورد این ایده آل مسیر خود را از طراحی تا اجرا پیمودند.

هدف اصلی کات کن در پروژه لزون افزایش جذابیت بصری و استحکام سازه در برابر شرایط محیطی بوده است، البته این تنها قسمت فنی پروژه لزون محسوب می شود؛ و ظاهر شیک و مدرن نمای فلزی مد نظر برای این پروژه بخش تخصصی و بصری آن محسوب می شود.

در همین راستا تیم ما با در نظر گرفتن تجزیه و تحلیل کامل هزینه پروژه و با استفاده از به کارگیری محاسبات دقیق و مهندسی، تصمیم بر ایجاد سازه ای از نوع فلاشینگ یک پارچه نما گرفته و همین امر سبب شد پروفیل آلومینیومی طراحی شده به طور دقیق داخل فلاشینگ نما قرار گیرد.

انجام پروژه های نمای فلزی که توسط تیم طراحی و اجرای نمای فلزی کات کن به طور موفق صورت می گیرد، گامی اساسی در تعهد مداوم ما به تعالی معماری است.

تیم ما مشتاقانه منتظر تحول ساختمان های شما و تأثیر مثبت آن بر سازمان ها و محیط شهری، جهت پیشروی به سمت معماری مدرن می باشد.

ورق بزنید

نظر کارفرما
مهندس امیرحسین یاری

کار کردن با تیم کات‌کن برای من به عنوان یک سازنده خیلی راحت بود. برخورد صمیمی، دقت در اجرا و قیمت مناسب همگی از ویژگی‌های کار کردن با تیم کات کن هستش.

دریافت مشاوره

۰۹۰۳-۴۵۸۸-۶۴۴

ایمیل

contact@cutkon.ir

مقالات زیر را هم بخوانید

در اینستاگرام ما را دنبال کنید :

برای مشاهده نمونه کار ها، خدمات و  محصولات ما، از اینستاگرام مجموعه ما بازدید فرمایید.